به وب سایت مبنا پدیده خوش آمدید

محصولات این شرکت دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. گروه صنعتی مبنا پدیده امیدوار است با تلاش روزافزون و مداوم نقش بسزایی در جهت خودکفایی صنایع کشورداشته باشد.

لیست شرکتهای مورد همکاری:

1.شرکت نفت فلات قاره

2.گروه صنعتی ایران خودرو

3.شرکت کارخانجات دارو پخش

4.نیروگاه منتظر قائم

5.نیروگاه پرند

6.پتروشیمی الغدیر

7.پتروشیمی مارون

8.پتروشیمی ماهشهر

9.شرکت مدیریت برق تبریز

10.شرکت تجهیزات نیروگاهی مپنا


مطالعه بیشتر »

معرفی مبنا پدیده

شرکت صنعتی مبنا پدیده یکی از تولید کنندگان تخصصی سیل مکانیکی و قطعات مرتبط به آن میباشد. این شرکت فعالیت حرفه ای خود را در راستای خودکفایی صنایع کشوراز سال 1378 به مدیریت آقایان حمید فخری و غلامرضا فقیهی آغاز نموده است، وهم اکنون با تکیه بر دانش و توانایی متخصصین ، قادر به طراحی و ساخت انواع مکانیکال سیل ،قطعات گرافیتی، تفلونی و پلیمری می باشد.
این شرکت در دوران فعالیت خود افتخار همکاری با موسسات مربوط به نفت-گاز پتروشیمی صنایع نساجی و فولاد وهمچنین شرکت های لبنی ،مواد غذایی وداروئی را داشته است.همچنین به عنوان عضو فعال در شرکت ملی نفت فلات قاره شناخته شده و سوابق درخشانی را در مناطق بهرگان ،خارک ،قشم و لاوان به ثمر رسانیده است. همچنین این شرکت به عنوان تامین کننده ی اصلی مکانبکال سیل و قطعات مربوط به آن در شرکت ایران خودرو شناخته شده است. شرکت مبنا پدیده با تکیه بر دانش متخصان داخلی تاکنون موفق به ساخت 11000قطعه ی گرافیتی و قطعات مربوط به مکانیکال سیل شده است


مطالعه بیشتر »